Nasze projekty

Tutaj znajdziesz, opisane w skrócie, realizowane przez nas projekty.

INERCYCLE

Jest to aplikacja, pomagająca w codziennych obserwacjach, dla osób korzystających z metody objawowo-termicznej . Aktualnie w systemie zarejestrowanych jest  ok 8 tys. użytkowników. Aplikacja jest ciągle aktualizowana i rozwijana. W tym momencie każdy użytkownik ma możliwość prowadzenia obserwacji, udostępniania swoich kart nauczycielom, zamawiania płatnej interpretacji cyklów ale również wziąć udział w na bieżąco organizowanych kursach i webinarach.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.inercycle.org

INERCYCLE GIRL

Aplikacja mobilna, która umożliwia nastolatkom zapisywanie sygnałów z obserwacji własnego organizmu. Takie pierwsze zapiski mają uwrażliwiać młodą użytkowniczkę na funkcjonowanie jej organizm w różnych fazach cyklu. W aplikacji można też zapisać nastrój, lepsze czy gorsze samopoczucie, chorobę. W aplikacji znajduje się pamiętnik do szerszych zapisków dla dziewczynki, aby dać jej przestrzeń do wyrażenia myśli i spostrzeżeń. Jest oprawiona w ciekawą i przyjazną formę graficzną. Aplikacja INERcycle Girl powstała w ramach projektu “Aktywne mamy, świadome swojej płodności nastolatki”.

Więcej informacji znajdziesz tutaj:  www.mamacorce.iner.pl

MAMA CÓRCE, KOBIETA KOBIETCE

Projekt „Mama córce, kobieta kobietce” ma na celu stworzenie przestrzeni do rozmów mamy i córki na tematy związane z płciowością i dojrzewaniem. Dzięki temu przyczynia się do pogłębienia wzajemnych relacji mama-córka. Przy tworzeniu materiałów edukacyjnych niezwykle istotna była merytoryczność przekazu i atrakcyjność formy w sposobie mówienia o płodności i nowo poczętym życiu.

Kierowany jest do  10-12 letnich dziewczynek oraz ich mam lub opiekunek (przykładowo dla babć, ciotek czy mam chrzestnych).

Więcej informacji znajdziesz tutaj: www.mamacorce.iner.pl

DWOJE NATURALNIE

Projekt ma za zadanie wsparcie małżeństw starających się o poczęcie oraz borykających się z niezamierzoną bezdzietnością. W sposób przystępny i nowoczesny przekazuje młodym ludziom wiedzę dotyczącą naturalnej płodności kobiety i mężczyzny, funkcjonowania cyklu miesiączkowego, zmian hormonalnych oraz sposobu prowadzenia obserwacji i wyznaczania okresów największej płodności i niepłodności.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://dwojenaturalnie.pl/

dwoje-naturalnie
Masz pomysł na ciekawy projekt?
Chcesz nawiązać z nami współpracę?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
Masz jakieś pytania?
Chcesz dowiedzieć się nieco więcej na temat metody?
A może potrzebujesz pomocy jednego z naszych nauczycieli?
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.